2. Suwalskie Teatr-Akcje - Kombinat Działań Teatralnych - Podziękowania
  Poprzednie edycje: Teatr-Akcje 2006
Teatr-Akcje Teatr-Akcje
 
PODZIĘKOWANIA PROGRAM INFORMACJE PRASOWE GALERIE WIDEO KSIĘGA GOŚCI!

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Osobom i Instytucjom, które przyczyniły się do powstania i realizacji
2. Suwalskich Teatr-Akcji 2007 - Kombinatu Działań Teatralnych.



Mecenat:

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego; Fundacja J&S PRO BONO POLONIAE; Urząd Miasta Suwałki (także Wsparcie organiacyjne): Prezydent Józef Gajewski, Zastępca Prezydenta Mariusz Klimczyk, Naczelnik Wydziału Kultury i Turystyki Alicja Andrulewicz, Inspektor Wydziału Kultury i Turystyki Joanna Sztelmer

Patroni medialni:

TVP3 Białystok; Tygodnik Suwalski: Redaktor Naczelny Stanisław Kulikowski, Agnieszka Szyszko, Dorota Skłodowska; Polskie Radio Białystok (także Współorganizator): Olga Gordiejew-Pobot, Monika Skwierczyńska, Renata Siepka; Portal internetowy suwalki.info - Piotr Sudnikowski

Współorganizatorzy:

Młodzieżowy Dom Kultury w Suwałkach
: Dyrektor Bożena Kamieńska, Wicedyrektor Ewa Ryterska-Turowska, Tomasz Kierejsza, Tadeusz Grygieńć; Regionalny Ośrodek Kultury i Sztuki w Suwałkach: p.o. Dyr. Anna Augustynowicz, Grażyna Filipowicz-Karp, Krzysztof Masłowski, Bogdan Topolski, Bernard Bogdan; Dom Pracy Twórczej w Wigrach: Dyrektor Jadwiga Milewska, Jolanta Hinc-Mackiewicz; Polskie Radio Białystok: Prezes Zarządu Mirosław Bielawski, Wiceprezes Zarządu Barbara Bojaryn-Kazberuk, Kier. Biura Marketingu i Promocji Marzanna Radek, Olga Gordiejew-Pobot, Monika Skwierczyńska, Renata Siepka

Wsparcie organizacyjne:

Restauracja Cafe Bar Janza
; Osinki 13 - Mirosław Chomicz; Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej; Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach: Prezes Zarządu Witaliasz Rychlik, Dyrektor ds. Eksploatacji Włodzimierz Marczewski; Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach: Dyrektor Zbigniew Jan Wisiecki, Kierownik Lucyna Tomaszewska, Kierownik Sławomir Drejer, Kierownik Władysław Ewko; Miejska Dyrekcja Inwestycji w Suwałkach - Dyrektor Romuald Koleśnik; DBS Systems - Łukasz Korol; Zarząd Budynków Mieszkalnych: Dyrektor Marian Luto, Jacek Koniaszewski, Ryszard Ołów, Irena Zdanio; Muzeum Okręgowe w Suwałkach – Dyrektor Jerzy Brzozowski; Hurtownia Ryb OWOCE MORZA - właściciel Teresa Simaszko; Stowarzyszenie Kulturalne Teatr Efemeryczny - Jolanta Hinc-Mackiewicz; Centrum Aktywności Społecznej Pryzmat – Anna i Jarosław Ruszewscy

Sponsorzy:

Market Budowlany Kram
: Prezes Agnieszka Kulbacka - Małgorzata Chamska; Pizzeria-Galeria Rozmarino - Piotr Bagiński

Biuro Teatr-Akcji:

Marta Grzymkowska, Milena Bojarczuk

Public Realations:

Marta Winniczuk, Agnieszka Szyszko

FotoVideo-dokumentacja:

Agnieszka Winnik-Pomichter, Marta Winniczuk, Wojtek Jaśkiewicz, Jakub Dziemian

Sztab organizacyjny:

Mirosława Krymska, Agata Włodarczyk, Paulina Zielińska, Izabela Giczewska, Magdalena Sowul, Paula Kamińska, Agnieszka Winnik-Pomichter, Marta Winniczuk, Kamila Brodowska, Marcin Lewoń, Tobiasz Żuk, Mieczysław Iwaszko, Grzegorz Sadowski, Krzysztof Rudowicz, Krzysztof Dziemian

Wolontariusze i pomoc wszelka:

Karolina Brodowska, Marianna Piskorz, Ewa Brylińska, Edyta Zajkowska, Olga Bałon, Kamila Żukowska, Monika Hołubowicz, Paulina Andruczyk, Elżbieta Dziemian, Anna Kujałowicz, Renata Gąglewska, Pani Lewoń (Mama Marcysia), Pani Haponik (Mama Oli), Pan Dziekielewski (Tata Weroniki), Marcin Lewoń, Andrzej Gniady, Jarek Rynkiewicz, Janek Czerniecki, Daniel Kujałowicz, Mariusz Słowiński, Gerard Juchniewicz, Bartek Juchniewicz, Marcin Andruszkiewicz, Tomek Barszczewski, Darek Anuszkiewicz, Łukasz Korol, Mietek Iwaszko, Paweł Dziemian, Jaub Dziemian, Tadeusz Dziemian, Krzysztof Szczęsny, Cezary Sadowski, Sławomir Warmbier

Artyści:

• Spektakl Missa Pagana: Zuzanna Litwińska i Mieczysław Litwiński; Teatr Węgajty – Projekt Terenowy: Erdmute Sobaszek, Wacław Sobaszek, Katarzyna Krupka, Pepe Krupka, Maria Kwiecień; Teatr Form Czarno-Białych Plama: Paulina Zielińska, Paula Kamińska, Kamila Brodowska, Magda Sowul, Iza Giczewska, Michał Pawłowski, Joanna Malesińska, Olga Żywiczyńska

• Widowisko-obrzęd Woda–OgieńTeatr Form Czarno-Białych Plama: Marcin Lewoń, Joanna Malesińska, Paulina Zielińska, Dominika Panek, Paweł Urbanowicz, Aleksandra Chomicz, Marlena Maliszewska, Paulina Dąbrowska, Marcin Panek, Elżbieta Letkiewicz, Magda Sowul, Iza Giczewska, Magda Klimko, Tobiasz Żuk, Paula Kamińska, Krzysztof Dziemian, Kamila Brodowska, Edyta Werpachowska, Olga Żywiczyńska Antoni Łoziński, Michał Cieślikowski, Katarzyna Walasek, Joanna Waz, Emilia Olejnik, Karina Sosnowska, Kuba Juchniewicz

• Akcja SzafyTeatr Form Czarno-Białych Plama: Pamela Leończyk, Marta Wróblewska, Aleksandra Haponik, Weronika Dzikiewelska, Bartosz Szczepankiewicz

• Akcja Teatralna SąsiedziTeatr Form Czarno-Białych Plama: Marta Wróblewska, Paulina Zielińska, Pamela Leończyk, Anna Wróblewska, Bartosz Szczepankiewicz, Natalia Pachucka, Dominik Szumiński, Jan Szumiński, Weronika Dzikielewska, Krzysztof Leszczyński, Tobiesz Żuk, Krzysztof Dziemian

• Akcja Teatr NiewidocznyTeatr Form Czarno-Białych Plama: Jakub Krauze, Pamela Leończyk, Dominik Szumiński, Jan Szumiński, Aleksandra Chomicz, Marlena Maliszewska, Zuzanna Baranowska, Krzysztof Rudowicz

Tysiąc Żurawi – otwarte warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży na Kaczym Dołku: Agata Włodarczyk, Paulina Zielińska, Paula Kamińska, Kamila Brodowska, Katarzyna Walasek, Aleksandra Haponik, Marta Grzymkowska, Mietek Iwaszko, Tobiasz Żuk, Michał Cieslikowski, Krzysztof Dziemian

Parada w Suwałkach i na Wigrach: Szczudlarze: Paula Kamińska, Kamila Brodowska, Anna Wróblewska, Michał Cieślikowski, Katarzyna Wasalek, Agata Włodarczyk, Jakub Sadowski, Maria Sztark, Alicja Sztark, Inga Wójcie, Krzysztof Dziemian; Tancerze: Aleksandra Chomicz, Marlena Maliszewska, Marcin Lewoń, Joanna Malesińska, Magda Sowul, Iza Giczewska, Paulina Zielińska, Paweł Urbanowicz, Weronika Dzikielewska, Joanna Kwiatkowska, Magda Klimko, Edyta Werpachowska, Jonasz Dziuba, Marta Wróblewska, Jakub Kot, Aleksandra Haponik, Antoni Łoziński, Krzysztof Leszczyński; Bębniarze: Ania Pieluchowska, Marta Grzymkowska, Tomek Przebłocki, Józef Stankiewicz, Karol Kalicki

• Spektakl Szelestnica, Teatr Tearminus a quo z Nowej Soli: Edward Gramot, Cezary Molenda, Agnieszka Buczkowska, Eliasz Gramot, Joanna Brzoza, Ewelina Szamańska, Michał Kasprzak, Anna Młynarczyk, Konrad Gramot, Adriana Boś oraz gościnnie Teatr Form Czarno-Białych Plama z Suwałk: Izabela Giczewska, Marcin Lewoń, Edyta Werpachowska, Joanna Malesińska

• Monodram A dzieci nie chcę mieć, Teatr Kreatury z Gorzowa Wielkopolskiego: Katarzyna Pielużek, Przemek Wiśniewski

• Spektakl Cadillac, Teatr Usta-Usta z Poznania: Ewa Karczmarek, Marcin Słowiński, Dominik Złotkowski, Wojtek Wiński

• Spektakl The Bremen Towns Musicians, Theater 62 Bremen z Niemiec: Michael A. Wenz, Lewin Bartl, Karin Wenz, Silke Lachmund, gościnnie: Ivan Kononov i Nikolaj Koval z Teatru Fakel z Angarska w Rosji oraz Ania i Michał Witkowscy z Rumi w Polsce

• Spektakl Podróż, Teatr Dwa Słowa: Szymon Borkowski, Jarosław Gaszczyński, Agnieszka Gryszkieiwcz, Agnieszka Monika Bierdzio, Robert Żukowski, Marianna Stefanowicz, Łukasz Milewski, Artur Gref, Dariusz Staszkiewicz, Paweł, Jacek, Marek, Mieczysław Iwaszko

• Performance Portrety ojców - Mateusz Felsmann

• Spektakl Mojo Mickybo, Teatr Krypta ze Szczecina: Grzegorz Falkowski i Paweł Niczewski

• Projekt i spektakl Collective Creation:
Theater Fakel, Angarsk – Syberia – Rosja: Kononov Alexander, Vakhrusheva Liubov, Novikova Irina, Koval' Nokolay, Tyryshkina Natalia, Buina Inna, Zhurkin Alexey, Kononov Ivan, Chernigovskiy Andrey, Kononova Liudmila, Sarul' Ruslan.
Theater Under the bridge, Lwów – Ukraina: Moskalenko Valery, Roman Bessarab, Galyna Zhagaliak, Taras Martynenko, Maryna Homenyuk, Khrystyna Fyl, Polina Pavlova, Ivanna Fedynyshyn, Taras Yaremchuk, Oleh Semchyshyn, Oleksandr Pelypenko, Mykhailo Guzarevych.
Youth Alytus Center, Alytus – Litwa: Aivaras Burneika, Justas Petrauskas, Justinas Tamulionis, Almantas Tamkevicius, Ignas Gibas, Asta Seireckaite, Evelina Kvedaraviciute, Justina Dantyte, Mingaile Zemaityte, Ieva Miliauskaite, Julius Gunevicius, Rolandas Slivinskas.
Teatr Form Czarno-Białych Plama, Suwałki – Polska: Julia Pomichter, Gabrysia Winniczuk, Agata Włodarczyk, Katarzyna Walasek, Urszula Motyka, Agnieszka Winnik-Pomichter, Marta Winniczuk, Kamila Brodowska, Paula Kamińska, Paulina Zielińska, Karolina Brodowska, Krystyna Stawicka, Daniel Kujałowicz, Krzysztof Rudowicz, Krzysztof Dziemian, Michał Cieślikowski, Mateusz Naumowicz

• Zespół Kapela ze wsi Warszawa: Maja Kleszcz, Magdalena Sobczak, Sylwia Świątkowska, Wojciech Krzak, Piotr Gliński, Maciej Szajkowski

• Zespół Orkiestra na zdrowie: Jacek Kleyff, Sebastian Tomasz Pikola, Jerzy "Słoma" Słowiński, Daniel Słomiński

• Zespół Nie Po Drodze: Urszula Pilejczyk, Łukasz Korol, Andrzej Gniady, Grzegorz Sadowski, Krzysztof Dziemian, Daniel Kujałowicz

After Party: Mariusz Słomiński (DJ Słoma) i Tomek Przebłocki (DJ Tomash)



 
Copyright 2007 © Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej "Nie Po Drodze"
Design: Sławek Warmbier